Kompleksowe zabezpieczanie pomieszczeń przed inwigilacją techniczną

 XXI wiek, to wiek w którym szczególnego znaczenia nabiera bezpieczeństwo informacji. Jednocześnie jest to czas, gdy technologie zdobywania informacji rozwijają się niezwykle dynamicznie pokonując kolejne bariery miniaturyzacji oraz stosowanych metod inwigilacji elektronicznej.

 

Urządzenia podsłuchowe, do transmisji radiowej oraz służące nagrywaniu (rejestracji) dźwięków i obrazów są z każdym dniem coraz bardziej nowoczesne i wyrafinowane.

 

Jak więc chronić to, co w każdej instytucji jest najważniejsze? Szczególnie gdy informacja jest przekazywana w czasie spotkań z najważniejszym współpracownikami czy klientami?

 

Pozwalamy sobie przedstawić Państwu ofertę naszej firmy na usługi zabezpieczenia przed inwigilacją elektroniczną gabinetów, sal konferencyjnych oraz pomieszczeń biurowych, a także związanych z tym usług dodatkowych.

 

 

Spółka TRANSFARM jest polskim przedsiębiorstwem istniejącym nieprzerwanie od stycznia 1990 r. Siedzibą Spółki jest Warszawa. Obecnie TRANSFARM jest dostawcą materiałów i sprzętu kryminalistycznego m.in. dla Komendy Głównej Policji, komend wojewódzkich Policji, Straży Granicznej, Żandarmerii Wojskowej i innych służb mundurowych w Polsce, a także za zagranicą. Firma współpracuje również z ośrodkami akademickimi. Jednym z dynamicznie rozwijanych obszarów naszej działalności są usługi związane zabezpieczaniem pomieszczeń, nośników danych oraz telefonów.

 

Nasza oferta w tym zakresie obejmuje doradztwo merytoryczne pozwalające dostosować konkretne systemy do indywidualnych potrzeb klienta, bieżące wsparcie doświadczonych konsultantów, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne oraz pakiet usług towarzyszących.

 

Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość oferowanych produktów renomowanych firm amerykańskich, izraelskich i europejskich, w tym polskich. Jakość oferowanych produktów została potwierdzona wieloletnim ich wykorzystaniem przez struktury techniki kryminalistycznej na całym świecie.