Urządzenie Softray Pro

Mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą najnowszą ofertę dla gabinetów medycyny estetycznej. Jako jedyni w Polsce oferujemy urządzenie SOFTRAY PRO do laserowych zabiegów biorewitalizacji skóry. Efekt tych zabiegów osiąga się dzięki kompleksowemu działaniu leczniczego lasera atermicznego (tzw. lasera zimnego) i specjalnego żelu bazującego na kwasie hialuronowym małocząsteczkowym. W czasie zabiegu kanaliki skóry otwierają się i umożliwiają małocząsteczkowym frakcjom kwasu hialuronowego aktywne przenikanie pod wpływem promieniowania podczerwonego do głębokich warstw skóry właściwej. Dzięki działaniu lasera cząsteczki kwasu hialuronowego przywracają pierwotną strukturę i objętość wewnątrz skóry właściwej, zapewniając przedłużone nawilżenie i regenerację skóry z najsilniejszym efektem liftingu.

 

Najważniejsze zalety zabiegów wykonywanych urządzeniem SOFTRAY PRO to:

  • efekt utrzymujący się wiele dni;
  • rozmieszczenie kwasu hialuronowego w skórze bardziej proporcjonalne niż w przypadku zastrzyków, co daje widoczny efekt już po pierwszym zabiegu, a jednocześnie pozwala uniknąć skutków ubocznych i okresu rehabilitacji;
  • wprowadzenie części kwasu hialuronowego w górne warstwy skóry, co pozwala wygładzić nawet drobne zmarszczki.

 

 

Urządzenie laserowe SOFTRAY PRO zostało opracowane i wyprodukowane z zastosowaniem najwyższych standardów jakości i wymogów bezpieczeństwa obowiązujących w Unii Europejskiej. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom urządzenie oferuje:

  • większy komfort i satysfakcję pacjentów,
  • szybsze i skuteczniejsze zabiegi,
  • większą precyzję,
  • szybko widoczne rezultaty.

 

 

Urządzenie SOFTRAY PRO jest produkowane w Unii Europejskiej i spełnia międzynarodowe normy bezpieczeństwa zachowując zgodność z: dyrektywą 2006/95/WE, dyrektywą 2004/108/WE i normą IEC 60825-1. Jednak widzialne i niewidzialne promienie lasera mogą uszkodzić oczy. Dlatego w czasie zabiegu zarówno osoba przeprowadzająca zabieg jak i pacjenci powinni korzystać ze specjalnych okularów ochronnych zapewniających pełną ochronę oczu przed bezpośrednim lub odbitym promieniowaniem lasera. Wraz z urządzeniem dostarczane są dwie pary specjalnych okularów ochronnych.

 

 

Bezpieczny przebieg zabiegu jest pod nieustanną pod kontrolą sensorów i mikroprocesora sterującego. Tryb autokontroli uruchamiany jest natychmiast po włączeniu urządzenia, a wszelkie błędne kroki w obsłudze są blokowane. W przypadku wykrycia nieprawidłowego działania urządzenie jest automatycznie wstrzymywane.

 

Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w przycisk awaryjny „stop”, po którego naciśnięciu urządzenie zostaje natychmiast wyłączone.

 

 

W celu ochrony przed uruchomieniem urządzenia przez osoby niepowołane, aby włączyć SOFTRAY PRO należy go odblokować unikatowym klucz poprzez jego przekręcenie w zamku blokady.

 

Wraz z urządzeniem dostarczane są dwa egzemplarze kluczy odblokowujących.

 

 

Przechowywanie urządzenia SOFTRAY PRO jest niezwykle proste - należy je stosować w pomieszczeniu o temperaturze od +10°C do +40°C, co znacznie przekracza standardowe temperatury pomieszczeń, w których odbywają się zabiegi kosmetyczne. Tak więc SOFTRAY PRO może być używany praktycznie w każdych warunkach panujących w typowych pomieszczeniach zamkniętych.