Środki do dezynfekcji serii SF  | epidemia COVID-19 | wirus SARS-CoV-2 | 

 

W związku z trwającą epidemią COVID-19 wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2 Transfarm Sp. z o.o. wprowadził do swojej oferty środki ochrony indywidualnej obejmujące rękawiczki i rękawice ochronne, maseczki, półmaski, maski całotwarzowe i przyłbice ochronne oraz kombinezony jednorazowego i wielorazowego użytku, a także środki dezynfekujące i preparaty biobójcze do dezynfekcji rąk i masek ochronnych, w tym preparaty do długotrwałego zabezpieczania powierzchni.

 

Naszym klientom oferujemy środki ochrony indywidualnej zapewniające bezpieczeństwo osobiste wszystkim pracownikom szczególnie narażonym na kontakty z nieznanymi osobami, które mogą być źródłem proliferacji SARS-CoV-2. Dotyczy to w szczególności funkcjonariuszy publicznych pełniących codzienną służbę w formacjach i instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, porządek i zdrowie publiczne, a także pracowników przedsiębiorstw użyteczności publicznej.

 

Wprowadzając do sprzedaży środki biobójcze serii SF Transfarm Sp. z o.o. oferuje jedne z najbardziej skutecznych preparatów tego typu dostępnych obecnie na rynku.

 

Środki biobójcze serii SF są przeznaczone do dezynfekcji rąk oraz do codziennej dezynfekcji powierzchni.

 

Wszystkie preparaty serii SF posiadają pozwolenia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych na udostępnianie na rynku i stosowanie produktu biobójczego.

 

Rodzina środków serii SF to:

 

SF Care DRY - antybakteryjny żel do dezynfekcji rąk bez użycia wody.

SF Care DRY powstał, aby zapewnić pełną ochronę antybakteryjną i uczucie świeżości. Zawarta w produkcie gliceryna pozostawia skórę nawilżoną i nie powoduje przesuszania nawet w przypadku wielokrotnego używania.

 

Unikalna formuła preparatu to skuteczne połączenie natychmiastowej i długotrwałej ochrony dla skóry. SF Care DRY polecany jest szczególnie w podróży, pracy, szkole oraz wszędzie tam, gdzie umycie rąk jest utrudnione.

 

 

SF Care - żel do mycia i dezynfekcji rąk w płynie przeznaczony do profesjonalnego użytku.

SF Care stanowi wyjątkową pomoc w utrzymaniu wysokiego poziomu higieny w miejscach, w których wymagana jest dezynfekcja rąk. Receptura preparatu została zaprojektowana z myślą o zastosowaniu wszędzie tam, gdzie czystość rąk i higiena stanowi najwyższy priorytet.

 

Dzięki składnikom myjącym, zabezpieczającym i dodatkom zapewniającym wysoki poziom higieny preparat SF Care gwarantuje długotrwały efekt przy regularnym stosowaniu.

 

 

SF Pure RTU - preparat przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni, który nie zawiera aldehydów.

Zapewnia on dobre pokrycie dezynfekowanej powierzchni, a dzięki zawartemu alkoholowi szybko wysycha. Cechuje się szybkim czasem działania oraz wysoką tolerancją materiałową.

 

srodki_do_dezynfekcji_serii_SF_oferta_TRANSFARM.pdf