Środki biobójcze na bazie srebra  | epidemia COVID-19 | wirus SARS-CoV-2 | 

 

W związku z trwającą epidemią COVID-19 wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2 Transfarm Sp. z o.o. wprowadził do swojej oferty profesjonalne środki biobójcze z nanocząsteczkami srebra oraz nadtlenekiem wodoru. Preparaty zawierające nadtlenek wodoru są rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia do zwalczania Koronawirusa 2019-nCoV.

 

Historia nanotechnologii sięga połowy ubiegłego wieku. Jednak dopiero obecnie nanocząsteczki zdobywają należne im miejsce w wielu dziedzinach przemysłu. Znajdują zastosowanie w preparatach o właściwościach biobójczych, antyseptycznych, przeciwzapalnych i ściągających.

 

Dzisiaj dostępne są już na rynku opatrunki z zawartością nanocząsteczek srebra, produkty kosmetyczne, artykuły gospodarstwa domowego, materiały opakowaniowe, ubrania i produkty sportowe, materiały budowlane, i wiele innych. Transfarm przedstawia serię profesjonalnych biobójczych płynów na bazie srebra do dezynfekcji rąk, powierzchni, narzędzi, pomieszczeń, pojazdów oraz chodników z rodziny środków Septilver, na którą składają się następujące środki:

 

- preparat niszczący bakterie i wirusy Septilver OXO do dezynfekcji powierzchni, narzędzi, pomieszczeń, chodników i pojazdów; 

- preparat niszczący bakterie i wirusy Septilver OXO do rąk;

Septilver OXO MAX stanowiący koncentrat prepartu Septilver OXO służący do samodzielnego przygotowywania roztworu roboczego.

- preparat niszczący bakterie, wirusy oraz grzyby Septilverol MAX na bazie etanolu.

 

 

srodki_biobojcze_na_bazie_srebra_oferta_TRANSFARM