Rękawiczki i rękawice ochronne   | epidemia COVID-19 | wirus SARS-CoV-2 | 

 

W związku z trwającą epidemią COVID-19 wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2 Transfarm Sp. z o.o. wprowadził do swojej oferty środki ochrony indywidualnej obejmujące rękawiczki i rękawice ochronne, maseczki, półmaski, maski całotwarzowe i przyłbice ochronne oraz kombinezony jednorazowego i wielorazowego użytku, a także środki dezynfekujące i preparaty biobójcze do dezynfekcji rąk i masek ochronnych, w tym preparaty do długotrwałego zabezpieczania powierzchni.

 

Naszym klientom oferujemy środki ochrony indywidualnej zapewniające bezpieczeństwo osobiste wszystkim pracownikom szczególnie narażonym na kontakty z nieznanymi osobami, które mogą być źródłem proliferacji SARS-CoV-2. Dotyczy to w szczególności funkcjonariuszy publicznych pełniących codzienną służbę w formacjach i instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, porządek i zdrowie publiczne, a także pracowników przedsiębiorstw użyteczności publicznej.

 

 

 Rękawiczki i rękawice

- Rękawiczki lateksowe jednorazowe niepudrowane pakowane po 100 szt. Rozmiar XL

- Rękawiczki nitrylowe jednorazowe pakowane po 100 szt. Rozmiar XL

- Rękawice nitrylowe wielorazowe, wzmocnione, długie (do mankietu) pakowane po 6 szt. Rękawice są dostępne w rozmiarach L, XL oraz XXL.

 

rekawiczki_i_rekawice_ochronne_oferta_TRANSFARM.pdf