Przyłbice o kombinezony ochronne   | epidemia COVID-19 | wirus SARS-CoV-2 | 

 

W związku z trwającą epidemią COVID-19 wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2 Transfarm Sp. z o.o. wprowadził do swojej oferty środki ochrony indywidualnej obejmujące rękawiczki i rękawice ochronne, maseczki, półmaski, maski całotwarzowe i przyłbice ochronne oraz kombinezony jednorazowego i wielorazowego użytku, a także środki dezynfekujące i preparaty biobójcze do dezynfekcji rąk i masek ochronnych, w tym preparaty do długotrwałego zabezpieczania powierzchni.

 

Naszym klientom oferujemy środki ochrony indywidualnej zapewniające bezpieczeństwo osobiste wszystkim pracownikom szczególnie narażonym na kontakty z nieznanymi osobami, które mogą być źródłem proliferacji SARS-CoV-2. Dotyczy to w szczególności funkcjonariuszy publicznych pełniących codzienną służbę w formacjach i instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, porządek i zdrowie publiczne, a także pracowników przedsiębiorstw użyteczności publicznej.

 

Przyłbice ochronne

Lekkie przyłbice ochronne z folii PET pakowane po 100 szt.

Wzmocnione przyłbice ochronne.

Oferowane przyłbice są wykonane z lekkiego i całkowicie przejrzystego materiału, dzięki czemu ich noszenie nie powoduje zmęczenia nawet po dłuższym czasie używania. Grubość przyłbic wynosi od 0,5 do 0,7 mm. co gwarantuje odpowiednią sztywność i trwałość. Konstrukcja przyłbic zapewnia łatwe zakładanie, pełną przesłonę ust i nosa oraz nie utrudnia oddychania. Produkt nie zawiera PCW, jest bezpieczny dla zdrowia i nadaje się do recyklingu.

Materiał, z którego wykonany jest front przyłbic to najwyższej jakości folia poliestrowa (PET). Jest to materiał przezroczysty optycznie. Jednocześnie jest on odporny na zarysowania i nie pokrywa się parą, zaś sposób mocowania na głowie z wykorzystaniem taśmy dystansującej umożliwia łatwe korzystanie z przyłbic również przez osoby w okularach. Oferowane przyłbice są wykorzystywane w szpitalach, w tym w warszawskim szpitalu jednoimiennym. Przyłbice są w całości wytwarzane w Polsce.

Uchylne przyłbice ochronne z folii PET

 

Kombinezony ochronne

Jednoczęściowe kombinezony ochronne z polipropylenu

Kombinezony z membraną, kapturem oraz szwami pokrytymi taśmą, które spełniają normy EN ISO 13688 i EN 13034+A1 oraz normę zagrożeń biologicznych EN 14126.

Jednoczęściowe kombinezony ochronne wielorazowego użytku

Kombinezony z kapturem, wykonane z materiału Lutrasil, które posiadają osłonięty suwak oraz gumki ściągające na nogawkach, rękawach i kapturze. Nadają się do kilkukrotnego użytku - można je poddać 5 cyklom prania w temperaturze do 60° C. Produkt w całości wykonany w Polsce. Kombinezony są dostępne w rozmiarach M, L oraz XL.

Wodoodporne jednoczęściowe kombinezony ochronne wielorazowego użytku

Kombinezony z kapturem, wykonane z materiału Sanmed C 460. To bezpieczny dla człowieka, nieprzemakalny i paroprzepuszczalny materiał powlekany PU. Spełnia wszelkie wymagania stawiane wyrobom medycznym różnego przeznaczenia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 17 lutego 2016 o Dyrektywą Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993 w sprawie wyrobów medycznych (MDD). Materiał ten jest zgodny z wymaganiami Oeko-Tex Standard 100 Class I oraz z normą EN 71-3 i normą PN-EN ISO 10993. Materiał Sanmed C 460 został przebadany na odporność na przenikanie krwi oraz patogenów bakteryjnych i wirusowych. Kombinezony posiadają osłonę suwaka oraz wszyte gumki na rękawach, nogawkach i w kapturze. W komplecie posiadają również ochraniacze na obuwie. Produkt w całości wykonany w Polsce. Kombinezony są dostępne w rozmiarach M, L oraz XL.

 

 

przylbice_i_kombinezony_ochronne_oferta_TRANSFARM.pdf