Preparat do długotrwałego zabezpieczania powierzchni Berry C  | epidemia COVID-19 | wirus SARS-CoV-2 | 

 

W związku z trwającą epidemią COVID-19 wywoływaną przez wirusa SARS-CoV-2 Transfarm Sp. z o.o. wprowadził do swojej oferty środki ochrony indywidualnej obejmujące rękawiczki i rękawice ochronne, maseczki, półmaski, maski całotwarzowe i przyłbice ochronne oraz kombinezony jednorazowego i wielorazowego użytku, a także środki dezynfekujące i preparaty biobójcze do dezynfekcji rąk i masek ochronnych, w tym preparaty do długotrwałego zabezpieczania powierzchni.

 

Naszym klientom oferujemy środki ochrony indywidualnej zapewniające bezpieczeństwo osobiste wszystkim pracownikom szczególnie narażonym na kontakty z nieznanymi osobami, które mogą być źródłem proliferacji SARS-CoV-2. Dotyczy to w szczególności funkcjonariuszy publicznych pełniących codzienną służbę w formacjach i instytucjach odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, porządek i zdrowie publiczne, a także pracowników przedsiębiorstw użyteczności publicznej.

 

Wprowadzając do sprzedaży nowy preparat biobójczy o nazwie Berry C Transfarm Sp. z o.o. oferuje jeden z najbardziej skutecznych preparatów tego typu dostępnych obecnie na rynku.

 

Preparat Berry C

Preparat Berry C to środek biobójczy tworzący na zabezpieczanej powierzchni ochronną nanopowłokę aktywną przez okres do 21 dni. W obecnej dobie to trudna do przecenienia możliwość skutecznej profilaktyki w ochronie zdrowia.

 

Berry C jest jednym z najbardziej skutecznych preparatów tego typu dostępnych obecnie na rynku. Konkurencyjne produkty antybakteryjne i dezynfekujące istniejące na rynku posiadają składniki czynne, które pozostają aktywne na zabezpieczanej powierzchni przez około 1 godzinę, co oznacza, że po tym czasie drobnoustroje, takie jak bakterie czy wirusy, mogą bardzo szybko ponownie pojawić się na tej samej powierzchni, co nie daje prawdziwego bezpieczeństwa.

 

Berry C zaczyna niszczyć mikroorganizmy przez kolejne 21 dni już po jednokrotnym naniesieniu na zabezpieczaną powierzchnię. Jego formuła zawiera bowiem bardzo niską zawartość organicznych związków lotnych, a jednocześnie nie zawiera substancji toksycznych dla ludzi.

 

Jego skuteczność potwierdzają 3 niezależne certyfikowane laboratoria: SIRM, SGS z siedzibą w Genewie (Société Générale de Surveillance to renomowany międzynarodowy podmiot wyspecjalizowany w zakresie nadzoru, kontroli, testów i certyfikacji) oraz Acumen, a także certyfikat REACH.

 

Przykładowe zastosowania preparatu Berry C to:
- budynki biurowe i gospodarstwa domowe, w których można zabezpieczać klamki, poręcze, przyciski w windach oraz meble;
- wnętrza pojazdów, w których chronione mogą być wszystkie rodzaje powierzchni (w tym kierownica, lewarek zmiany biegów, deska rozdzielcza, klamki oraz tapicerka siedzeń);
- ochrona urządzeń elektronicznych takich jak: laptopy, telefony, tablety oraz piloty sterujące;
- ochrona rzeczy osobistych, w tym w szczególności ubrań, mundurów, rękawiczek, czapek, obuwia, portfeli, plecaków, itp;
- opieka rodzicielska: naszym preparatem można zabezpieczać zabawki, wózki dziecięce, foteliki samochodowe, itp.

 

Oferowany środek doskonale więc nadaje się w szczególności do ochrony ludzi w miejscach pracy związanych z zagrożeniami wynikającymi z częstych kontaktów z osobami postronnymi, takich jak: komisariaty, biura przepustek, radiowozy, laboratoria medyczne, itp. - czyli wszędzie tam gdzie występuje zwiększone ryzyko występowania groźnych dla zdrowia ludzkiego patogenów.

 

Berry C to preparat, który jest zalecany przez Krajową Agencję Ochrony Środowiska w Singapurze do stosowania w codziennej profilaktyce oraz w przeciwdziałaniu proliferacji wirusa SARS-CoV-2. Wynika to nie tylko ze względu na długotrwałe działanie preparatu Berry C ale również jego wysoką skuteczność - oferowany środek niszczy na zabezpieczanej powierzchni ok. 99,9% wszystkich drobnoustrojów. Ponadto preparat posiada przyjemny zapach i - jak zostało to już wskazane - jest bezpieczny dla ludzi i dla środowiska. Dlatego za jego pomocą jest zabezpieczany między innymi międzynarodowy port lotniczy Singapur Changi.

 

Zwykłe codzienne odkurzanie nie usuwa powłoki ochronnej Berry C, ponieważ jego cząsteczki są mniejsze niż porowatość większości powierzchni, dzięki czemu wchodzą one w strukturę zabezpieczanej powierzchni, a następnie krystalizują się i trwale z nią łączą.

 

Wydajność preparatu nanoszonego spryskiwaczem pozwala na zabezpieczenie za pomocą 1 l. środka Berry C ok. 100 m2 powierzchni. Oznacza to, że za pomocą 1 l. preparatu można zabezpieczyć przykładowo 15 do 20 kabin samochodowych.

 

Reasumując preparat Berry C to:
- wysoka skuteczność (niszczy do 99,9% drobnoustrojów takich jak bakterie i wirusy),
- wydłużone działanie (do 21 dni),
- nietoksyczny skład bezpieczny dla ludzi i środowiska,
- formuła oparta na wodzie (bez alkoholu) przez co nie wywołuje podrażnień,
- przyjemny zapach.

 

preparat_do_dlugotrwalego_zabezpieczania_powierzchni_Berry_C_oferta_TRANSFARM.pdf