Automatyczne urządzenie do bezdotykowaj dezynfekcji rąk  | epidemia COVID-19 | wirus SARS-CoV-2

 

W związku z istniejącymi ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się osób oraz w funkcjonowaniu przedsiębiorstw, zakładów usługowych, urzędów, a także komunikacji i obiektów użyteczności publicznej, istnieje obecnie zwiększone zapotrzebowanie na zapewnienie we wszystkich tych miejscach możliwości szybkiej i bezpiecznej dezynfekcji rąk (wirus SARS-CoV-2 przenosi się również przez dotyk). Dlatego Transfarm Sp. z o.o. wprowadził do swojej stałej oferty dezynfektory - urządzenia do automatycznej bezdotykowej dezynfekcji rąk.

 

Nasze urządzenia są dostosowane do montażu przy wejściach do budynków (modele naścienne i wolnostojące) oraz instalacji w pojazdach (komunikacja publiczna, autobusy szkolne, pociągi, itp).

 

Oferowane dezynfektory są przeznaczone do korzystania przez wszystkie osoby wchodzące do budynku lub wsiadające do pojazdu. Bezdotykowe działanie zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowników.

 

Prezentowane automaty do dezynfekcji zapewniają:

- wysoką wydajność (4 000 operacji na jednym zbiorniku, w przypadku urządzeń wolnostojących 13 000);

- oszczędność dzięki podawaniu zawsze jednakowej, odmierzonej dawki płynu;

- niski pobór energii;

- szybkość działania.

 

Są to więc urządzenia, które doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiej i bezpiecznej dezynfekcji rąk znacznej liczby osób w krótkim czasie. Jest to idealne rozwiązanie w budynkach użyteczności publicznej takich jak urzędy, dworce oraz lotniska, a także wszędzie tam gdzie szczególnie istotne jest ograniczanie możliwości proliferacji chorób zakaźnych, to jest w szpitalach, szkołach i uczelniach wyższych, kompleksach biurowych, galeriach handlowych, w obiektach sportowych, a także w pojazdach komunikacji publicznej.

 

Dezynfektory produkowane są w kilku wariantach obudowy - z dyszą rozpylającą w dolnej ściance obudowy, z dyszą zapewniającą aplikację środka dezynfekującego na dłonie przed ścianką frontową urządzenia oraz jako urządzenie wolnostojące.

 

Wszystkie wersje wykonane są w metalowej obudowie odpornej na przypadkowe uszkodzenia oraz ewentualne próby dewastacji.

 

Każdy z modeli naszych automatów współpracuje z dostępnymi na rynku alkoholowymi płynami do dezynfekcji rąk.

 

Standardowo urządzenia produkowane są w jednym z dwóch kolorów (jasnoszarym lub jasnozielonym), jednak przy zamówieniach powyżej 100 sztuk możemy dostarczyć urządzenia w dowolnym kolorze z palety RAL.

 

Prezentowane automaty dezynfekcyjne są w całości wytwarzane w Polsce. Na wszystkie urządzenia udzielamy dwuletniej gwarancji. Oferujemy rabaty dla jednostek samorządu terytorialnego.

 

 

automatyczne_urzadzenie_do_bezdotykowej_dezynfekcji_rak_oferta_TRANSFARM.pdf